Przejdź do treści

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych po gimnazjum

28 kwietnia podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli kolejny etap swojego życia – zostali absolwentami szkoły średniej.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości Dyrektor szkoły, pani Anna Betke, przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia uczniom, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami, zarówno na polu edukacji, jak w ramach zajęć pozaszkolnych. Ponadto,  najlepszym uczniom wręczono świadectwa
z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły.      

W imieniu absolwentów głos zabrała Karolina Sepioła, uczennica z klasy 4Tg, a starsze koleżanki
i kolegów uroczyście pożegnała Barbara Zwierz – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Po pięknych przemowach nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły.

Sztandar przekazał poczet sztandarowy w składzie: chorąży – Michał Iwanowicz z klasy 4Tb, oraz przyboczne –  Weronika Plebaniak i Aneta Stelmarska z klasy  4Tg. Sztandar odebrał poczet sztandarowy w składzie: chorąży – Kordian Różycki  z klasy 2Te/8 oraz przyboczne Agata Majchrzak z 4Tg/8 i Amelia Lewandowska z klasy 2Tg.

Naszym absolwentom życzymy wiatru w żaglach na głębokich wodach, które czekają na nich po szkole średniej. Wierząc słowom klasyka, Marka Grechuty – ‘’Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy’’. Powodzenia!

Translate »