Przejdź do treści

Młodzież na medal

W dniu 27.10.22r na stadionie miejskim w Płocku odbył się II Rzut Ligii Lekkoatletycznej.  W zawodach brali udział uczniowie szkół średnich z miasta Płocka. Rywalizacja sportowa odbywała się w następujących konkurencjach: dziewczęta – biegi: 100, 400, 800, 4x100m sztafeta; skok w dal, pchnięcie kulą. Chłopcy – biegi: 100, 400, 1500, 4x100m sztafeta; skok w dal, pchnięcie kulą.  Nasi reprezentanci z pełną determinacją podeszli do rywalizacji, a pogoda okazała się tego dnia ich sprzymierzeńcem. Kto triumfował?

Maciej Pawlik z klasy 4TE skoczył 5,84m w dal i tym samym zdobył złoty medal spośród reprezentantów 11 szkół biorących udział w męskiej rywalizacji. Szymon Grzegorzewski z klasy 3 TB został nagrodzony brązowym medalem za zwycięstwo na dystansie 400m. Nie możemy też nie wspomnieć o Dawidzie Manista z klasy 3 TG, który w bardzo wymagającym biegu na 1500m uplasował się na 4 pozycji. Ogromnie doceniamy tak waleczną postawę i z całego serca gratulujemy uczniom!