Budowlanka.net
Na skróty

tech_braz_2020m.jpg
Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy: szkola_promujaca.jpg
Obrazy:  admin buton.png
Mistrzowie Płocka
Mistrzowie Płocka

W dniu 21 listopada 2019r. reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w składzie Kamil Gabrysiak kl. 2 zp, Kacper Orłowski kl. 2 zp, Kacper Gromadziński kl. 1 zp została MISTRZEM PŁOCKA w badmintonie, pokonując w finale 3:1 III LO.

Gratulacje.


Oddaj używany telefon
Oddaj używany telefon

Nasza szkoła wzięła udział w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem,, Oddaj używany telefon komórkowy, pomagając innym pomagasz swojej szkole.
Nasza młodzież spisała się na medal. Po tygodniowej zbiórce udało nam się zebrać 170 sztuk telefonów, co daje 14 kg wagi bez baterii.
Zbiórkę telefonów koordynowała 4tś z opiekunem. O wynikach konkursu poinformujemy w późniejszym terminie.
Dziękujemy młodzieży i nauczycielom za włączenie się do akcji zbiórki.


Akcja Szkoła Pamięta, Młody Piłsudski
Konkurs plastyczny Barwy Niepodległej
Sekretny obrzęd, ludowa mądrość i przestrogi gości z zaświatów...
Sekretny obrzęd, ludowa mądrość i przestrogi gości z zaświatów...
31 października 2019r. włączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez Książnicę Płocką - wspólne czytanie "Dziadów cz. II" Adama Mickiewicza. W atmosferze tajemniczości młodzież z przejęciem czytała kolejne wersy dzieła naszego wieszcza narodowego. 
Pielęgnujmy nasze tradycje literackie i propagujmy polską kulturę, bo mamy się czym szczycić!

Czytaj PL

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji Czytaj.Pl.
Akcja Czytaj PL trwa od 2 do 30 listopada. Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni e-booków i audiobooków, należy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Wystarczy zeskanować kod QR umieszczony m.in. na każdym plakacie, aby otrzymać dostęp do darmowych e-booków. Lokalizator darmowych wypożyczalni e-booków można znaleźć na stronie www.czytajPL.pl.
Plakat, z którego należy zeskanować kod jest dostępny w bibliotece szkolnej.


Międzypowiatowe Biegi indywidualne
Międzypowiatowe Biegi indywidualne

W dniu 23.10.2019r męska reprezentacja naszej szkoły brała udział w Międzypowiatowych Biegach Indywidualnych w Sierpcu. Zawody odbywały się na dystansie 2km. Nagradzana była klasyfikacja indywiduana oraz drużynowa. W tej drugiej uplasowaliśmy się na 3 miejscu. Nie zabrakło chęci, ducha walki oraz wzajemnego wsparcia.


Logo
Logo
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Kotarski z kl. 4 te zdobył I miejsce w konkursie na zaprojektowanie znaku graficznego (logo) konferencji dotyczących rozwoju kariery zawodowej. Od przyszłego roku logo Kacpra będzie znakiem rozpoznawczym konferencji organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filia w Płocku.
Gratulujemy Kacprowi!

Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych
18 października 2019 był wyjątkowym dniem dla naszych pierwszoklasistów składających uroczyste ślubowanie, które na stałe wpisało się w tradycje naszej szkoły. Przyrzeczenie na sztandar szkoły złożyli przedstawiciele klas pierwszych w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i wszystkich uczniów klas pierwszych. Przyjęła je Pai Dyrektor szkoły Anna Betke, która powitała zebranych, szczególnie ciepłe słowa kierując do pierwszoklasistów. Ślubowanie to wzruszające i podniosłe doświadczenie dla całej społeczności szkolnej.
Cieszymy się z przyjęcia nowych uczniów do  grona Budowlanki. Życzymy im wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych wyzwań i realizacji wszystkich marzeń.

Bieg Tumski
W dniu 18.10.2019r Sportowcy BUDOWLANKI wzięli udział w corocznym Biegu Tumskim. 

Byliśmy najliczniejszą drużyną i zdobyliśmy kilka dyplomów za 4,5 oraz 6 miejsce. Przed nami kolejne zawody. Trzymajcie kciuki ! :)

Skład reprezentacji:

Piknik

RODZINNY PIKNIK Z BUDOWLANKĄ

Fotorelacja

W sobotę 19 października 2019 Rada Mieszkańców Osiedla Skarpa, Rada Mieszkańców Osiedla Miodowa i Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku zorganizowały piknik na terenie szkoły. Pogoda dopisała. Były liczne atrakcje dla dzieci, warsztaty, porady oraz kuchnia biesiadna.