Budowlanka.net
Na skróty

Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy: szkola_promujaca.jpg
Obrazy:  admin buton.png
Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły
Betke Anna

Wicedyrektor d/s pedagogicznych
Gołębiewska Marta
 

Wicedyrektor d/s administracyjnych
Kobyliński Marcin

Kierownik warsztatów szkolnych
Płaczkowska Liliana

J. polski
Dziurlikowska Katarzyna
Pankiewicz - Majchrowska Dorota
 

J. angielski
Baliński Grzegorz
Kobyliński Marcin
Strzelecka Magdalena
 

J. niemiecki
Gołębiewska Marta
Siemienik Krzysztof
 

J. rosyjski
Bąkowska Maria
 

Historia
Kalwasiński Andrzej
Krzemiński Dariusz

 

Matematyka
Horaczyńska – Nowak Aneta
Szymańska Anna
Wochowska - Wołosz Katarzyna
 

Fizyka
Chojnacka Beata
Horaczyńska - Nowak Aneta
Wochowska - Wołosz Katarzyna

 

Informatyka
Horaczyńska – Nowak Aneta
Malesa Agnieszka
Szymańska Anna
Chojnacka Beata

 

Chemia
Chojnacka Beata

 

Biologia
Malesa Agnieszka
 

Geografia
Szałkiewicz Dorota
 

Przedmioty zawodowe
Antoszkiewicz Paweł
Bazylczuk Maciej
Betke Anna
Filińska Grażyna
Grochowska Ewa
Jaroszewska Agnieszka
Klonowska Milena
Krużmanowski Grzegorz
Krzywkowska Anna
Płaczkowska Liliana
Przedpełska-Konopka Aleksandra
Ruskowalska Milena
Serejko Grzegorz
Sobieraj Arkadiusz
Strycharczyk Anna
Włodarska Alina
 

Edukacja dla bezpieczeństwa
Kiełpińska Teresa
 

Wychowanie fizyczne
Chyszpańska Anna
Schodowski Łukasz
Żołnowski Mirosław
 

Religia
Walczak Kamil
Swat Stefan

 

Praktyczna nauka zawodu

Bazylczuk Maciej
Kowalski - Sikora Marek
Krużmanowski Grzegorz
Rutkowski Andrzej
Serejko Grzegorz
Sobieraj Arkadiusz
Stańczak Krzysztof
Wierzbicki Robert
Wysocki Paweł
 

Nauczyciele biblioteki
Kozanecka Maria
 

Doradca zawodowy
Strzegowska Małgorzata
 

Nauczyciel świetlicy
Bednarczyk -Zomer Aleksandra
 

Psycholog, Pedagog szkolny
Człapska Lidia

Pracownicy administracji

Kamila Bieniek – starszy specjalista
Ewa Kordialik – starszy specjalista
Małgorzata Kowalska – kierownik gospodarczy
Karolina Ziemińska – starszy specjalista

Pracownicy obsługi

Adamska Halina – woźna
Bieniek  Jadwiga - woźna
Centkowska  Elżbieta - woźna
Cybulska  Ewa  Dorota - woźna
Daniszewska  Maria - woźna
Dzięgielewski Eugeniusz - portier
Gajewski  Dariusz - konserwator
Gajewski Marcin - portier
Jarzyński Włodzimierz - konserwator
Kosztowna  Katarzyna - woźna
Majchrzak  Elżbieta – woźna
Olewnik  Henryka – starsza woźna
Ryszkowska Jolanta - woźna
Witkowski Jan - portier
Zielińska  Anna – woźna