Budowlanka.net
Na skróty

tech_braz_2020m.jpg
Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy: szkola_promujaca.jpg
Obrazy:  admin buton.png
Konkursy MDK

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w nadchodzących konkursach.
Miłośników fotografii zapraszamy do udziału w VI Miejskim Konkursie Fotograficznym Jej portret. Jego portret. Ich portret. Na prace konkursowe czekamy do 25 lutego, a uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zaplanowaliśmy na 18 marca.
12 marca po raz ósmy zaprosimy wokalistów i recytatorów do udziału w Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej Słowa po niebie płynące. W tym roku tematem przewodnim konkursu jest kobieta.
Do 8 marca czekamy też na Wasze wiersze do Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka. Wirtualne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 kwietnia, a nagrodzone i wyróżnione prace tradycyjnie znajdą się w tomiku poezji z cyklu Randka z Erato.
Wokalistów i duety zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Piosenki ThePtak, który odbędzie się w MDK w dniach 26 - 27 kwietnia. Podczas tegorocznej edycji będziemy wspominać zmarłą w ubiegłym roku legendarna wokalistkę i autorkę tekstów zespołu Maanam - Korę. Na zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu czekamy do 12 marca.
Regulaminy i karty zgłoszeń do konkursów znajdziecie na naszej stronie internetowej: mdk-plock.pl w zakładce KONKURSY I FESTIWALE

KONKURSY I FESTIWALE - http://mdk-plock.pl/konkursy/34.html