Budowlanka.net
Na skróty

tech_braz_2020m.jpg
Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy: szkola_promujaca.jpg
Obrazy:  admin buton.png
JUNKERS SZKOLI
JUNKERS SZKOLI

Dnia 20.05.2016r. w Centrum Szkoleniowym  Junkers, Robert Bosch Sp. z o.o.           w Warszawie odbył się finał i uroczyste zakończenie II edycji programu JUNKERS SZKOLI.

 Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku z klas: technik urządzeń sanitarnych i technik gazownictwa od września 2015r. rywalizowali z młodzieżą z 11 szkół     z całej Polski (209 uczniów) w 3 konkursach na platformie internetowej. Wiedzę z danego zakresu materiału przekazywali im nauczyciele/ koordynatorzy programu: pani Anna Strycharczyk, Krzysztof Stańczak i Grzegorz Krużmanowski.

Młodzież zdobywała nie tylko wiedzę, ale również wygrywała bardzo ciekawe nagrody rzeczowe marki Bosch, np.: dalmierz laserowy, detektor wykrywania metalu, wkrętarka akumulatorowa i inne.  Najlepszy, łączny wynik ze wszystkich trzech testów wiedzy, przeprowadzanych w ramach II edycji programu JUNKERS SZKOLI z naszej      szkoły uzyskał uczeń Patryk Janiszewski z klasy 3Gz.

Zwycięzca otrzymał  Dyplom i  nagrodę specjalną – voucher na szkolenie autoryzacyjne. Patryk 20.05.2016r. odbył takie szkolenie w firmie JUNKERS Bosch, które zdał z wynikiem pozytywnym. Otrzymał również uprawnienia Autoryzowanego Instalatora marki JUNKERS – uprawnienia SEP.

Nasza Budowlanka jest dumna ze zwycięzcy a ww. nauczyciele wraz z dyrekcją szkoły zdecydowali o zgłoszeniu od nowego roku szkolnego kolejnych uczniów na III edycję programu JUNKERS SZKOLI.