Budowlanka.net
Na skróty

Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy:  admin buton.png
OTWARTE SZKOLNE OBIEKTY SPORTOWE 2018/2019
sticky

 

 

W ramach programu OTWARTE SZKOLNE OBIEKTY SPORTOWE 2018/2019 zapraszamy mieszkańców Miasta Płocka (dzieci, młodzież szkolną, osoby dorosłe, grupy zorganizowane i osoby indywidualne) do korzystania z infrastruktury sportowej w ZSB nr 1. 

Poponujemy we:

- wtorki w godzinach  16.15 - 17.45 –  tenis stołowy, badminton;

- środy w godzinach 17.00 - 17.45 –  gimnastykę dla seniorów;

- środy w godzinach 18.00 - 18.45gimnastykę dla seniorów;

- czwartek w godzinach 16.00 - 17.30tenis stołowy, badminton.

Zapoznaj się z 

PROGRAMEM "OTWARTE SZKOLNE OBIEKTY SPORTOWE 2018/2019"

REGULAMINEM RAMOWYM KORZYSTANIA Z INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ

OŚWIADCZENIEM UCZESTNIKA PROGRAMU „OTWARTE SZKOLNE OBIEKTY SPORTOWE 2018/2019”


ORLEN doposażył sale w płockich szkołach
ORLEN doposażył sale w płockich szkołach

 

Pracownie fizyczne, chemiczne i zawodowe sześciu płockich szkół ponadgimnazjalnych, dzięki wsparciu PKN ORLEN, wzbogaciły się o kolejny sprzęt dydaktyczny. W ramach zainicjowanego w tym roku Programu Edukacyjnego,PKN ORLEN zasilił publiczne szkoły ponadgimnazjalne w Płocku kwotą blisko 200 tys. zł.


Podziękowanie
Podziękowanie

Składam gorące podziękowanie uczniom klasy 3TE/TŚ, którzy 30.11.2018 udzielili wsparcia jako wolontariusze  w Świątecznej Zbiórce Żywności. Dziękuję za Wasz trud, zaangażowanie oraz otwarte serce na drugiego czkłowieka - koordynator akcji w szkole T. Kiełpińska - Ławicka.


Wizyta gimnazjalistów
Wizyta gimnazjalistów
15 listopada odwiedzili nas gimnazjaliści z SP3, którzy chcieli poznać, jak wygląda nauka w naszej szkole. Poznali zawody, jakie proponujemy na przyszły rok szkolny, warunki, w jakich młodzież kształci się w zawodzie oraz specyfikę kształcenia. Bardzo dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy inne grupy.

Budowlanka celebrowała Święto Niepodległości
Budowlanka celebrowała Święto Niepodległości

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości obfitowała w wiele doniosłych wydarzeń na terenie całego kraju. Nasza szkoła włączyła się do akcji "Rekord dla Niepodległej" ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Na dwa dni przed okrągłą rocznicą, w piątek 9 listopada dokładnie o godz. 11.11 cała społeczność szkolna ubrana na galowo z przypiętymi biało - czerwonymi wstążkami odśpiewała Hymn Państwowy. Wykonanie ,,Mazurka Dąbrowskiego'' zainaugurowało początek koncertu, podczas którego wybrzmiał szereg pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli pod hasłem ,,Budowlanka dla Niepodległej".


Podziękowania

Kochani,

w piątek, 26 października 18 wolontariuszy oddało współnie 7 litrów krwi dla pani Ani.

Bardzo gorąco dziękujemy!


Zajęcia specjalistyczne
Zajęcia specjalistyczne

19.10.2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia specjalistyczne realizowane we współpracy z różnymi firmami dla klasy 3Te -energetyki odnawialnej.  Tego dnia młodzież szkoliła się w firmie SIMP- Zorpot   z zakresu instalacji elektrycznych i jej  współpracy z panelami fotowoltaicznymi.


Laureat

W dniu 18.10.18r. Uczeń klasy 3zp-monter izolacji przemysłowych Jordan Wiśniewski pod opieką Grzegorza Krużmanowskiego wziął udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku. Za swoje prace otrzymał wyróżnienie, godnie reprezentował ZSB nr 1 w Płocku.


Krwiodawstwo
Krwiodawstwo

26 października 2018  zostanie przeprowadzona akcja krwiodawstwa na rzecz jednego z pracowników naszej szkoły, który ciężko zachorował. Chętnych zapisywać będzie pani Dorota Szałkiewicz. Gorąco zachęcamy do oddania krwi.


Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych

12 października 2018r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Tak prezentują się nowi uczniowie naszej szkoły.


Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić” - J. Menander

pod takim hasłem obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowejw naszej szkole. Dnia 10 października 2018r. na sali gimnastycznej obejrzeliśmy część artystyczną poświęconą pracy nauczyciela.  Pani dyrektor Anna Betke złożyła życzenia wszystkim zebranym oraz przyznała nagrody nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym za ich szczególne osiągnięcia.