Budowlanka.net
Na skróty

Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy:  admin buton.png
życzenia

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Państwu sukcesów, zadowolenia z pracy oraz wszelkiej pomyślności.

Obrazy: konkurs.jpg

życzy

Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

 


Izolatorzy
Izolatorzy

W dniach 5-6.X.2017r  klasa 2zp, grupa druga sumiennie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyła w zajęciach praktycznych na warsztacie firmy Izoler, Izo-Bet. Zdobyli osiągnęli: szkolenie bhp i szkolenie stanowiskowe innowacyjnych maszyn izolerskich firmy MABI. Wykonywali elementy izolerskie(kaptury, kolana, konstrukcje wsporcze dla izolacji), które montowane będą na terenie PKN ORLEN.


Z wizytą w schronisku dla zwierząt.
Z wizytą w schronisku dla zwierząt.

Uczniowie Budowlanki  udowodnili, że los bezpańskich zwierząt nie jest im obojętny. Jak co roku bardzo chętnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na schronisko dla zwierząt w Płocku. W dniu 3.10.2017r. klasy 1 TŚ oraz 4 TŚ odwiedziły schronisko, przekazując zakupioną karmę. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia schroniska i zobaczenia wszystkich podopiecznych. Zobacz galerię.


Integracja na rajdowo
Integracja na rajdowo

W piątek 29 września odbył się rajd integracyjny dla klas: 1TE/TŚ/TW i 1TB/TG/TGz na trasie ZSB nr1 - Leśniczówka w Brwilnie. Piękny, słoneczny dzień sprzyjał wędrówce. Pogoda dopisała, humory też. Trasa wiodła najpierw drogami wśród pól, potem leśnymi duktami. Na miejscu zjedliśmy kiełbaski z grila. Zobacz galerię.


Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka

A tak Dzień Chłopaka w budowlance obchodziła klasa 2 TEŚ.
Dziewczyny  przygotowały dla nich miłą niespodziankę. Najpierw obdarowały chłopaków drobnymi upominkami, potem wspólnie z wychowawczynią wybrali się na ściankę wspinaczkową w Orlen Arena. Nie było łatwo ze wspinaniem...., ale  nawet dziewczyny dały radę. Zobacz galerię.


Projekt Szkoła - Ambasador Parlamentu Europejskiego
Projekt Szkoła - Ambasador Parlamentu Europejskiego

W ramach projektu Szkoła - Ambasador Parlamentu Europejskiego Pani Magdalena Strzelecka uczestniczyła w międzynarodowym seminarium w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
Pierwszy dzień poświęcony był wymianie doświadczeń w przekazywaniu młodzieży tematów związanych z Unią Europejską. W drugim dniu skupiono się na zwiedzaniu Parlamentu, Muzeum Historii Europy, rozdaniu certyfikatów i podsumowaniu seminarium. Zobacz galerię.


Konkurs NAJLEPSZA FREKWENCJA 2017-2018
Konkurs NAJLEPSZA FREKWENCJA 2017-2018

Kochani, ogłaszam VII edycję konkursu na NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ wśród uczniów naszej szkoły.

Do konkursu możecie zgłaszać się w każdej chwili (najpóźniej do końca kwietnia 2018 r) osobiście. Kandydata może zgłosić także kolega lub koleżanka oraz wychowawca/nauczyciel.

Każdy sumienny i obowiązkowy uczeń, który poważnie traktuje swoje szkolne powinności może spróbować. 100% frekwencja lub bliska ideału (jeśli nieobecność jest krótka i usprawiedliwiona) zostanie nagrodzona pod koniec roku szkolnego cennymi nagrodami.

Wstępny etap weryfikacji przewidziany jest na koniec I półrocza.

Konkurs kierowany jest do uczniów klas Technikum oraz klas II-III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Zachęcam Was do podjęcia wyzwania!!!

Za wszystkich odważnych i wytrwałych trzymam kciukiLaughing


Ogłoszenie
Ogłoszenie

UWAGA!

dnia 26.09 (wtorek) o godz. 12.25 w sali 38 odbędzie się zebranie trójek klasowych.

Zapraszamy! Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego


Sezon rajdowy rozpoczęty!
Sezon rajdowy rozpoczęty!

W sobotę 23 września uczniowie ze Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego  PTTK „Piechur” wzięli  udział w pierwszym w tym roku szkolnym rajdzie „XLIX Zlot po Ziemi Mazowieckiej”. Szliśmy trasą wynoszącą 10 km z Borowiczek przez Słupno do Liszyna. Droga prowadziła leśnymi i polnymi ścieżkami do Stanicy Wodnej Flis w Liszynie. Na miejscu czekała pyszna grochówka. Na zakończenie rajdu odbyło się rozdanie dyplomów i pucharów. Wśród szkól średnich zajęliśmy III miejsce.


Izo-Bet
Izo-Bet

W dniach 21 i 22.09.2017r.w godzinach lekcyjnych uczniowie klasy 2zp, grupa druga udział wzięli w innowacyjnych pracach izolacyjnych w firmie Izo-Bet w parku technologicznym przy Orlenie. Serdecznie podziękowania dla uczestników. Zobacz galerię.


Szkolenie.

W dniu 19.09.2017r klasa pierwsza Tw uczestniczyła w szkoleniu prowadzonym przez pracownika firmy Knauf. Szkolenie obejmowało produkty zastosowanie i charakterystyki wykonanych elementów.