Budowlanka.net
Na skróty

tech_braz_2020m.jpg
Obrazy: programy unijne.png
Obrazy: erasmus.png
Obrazy: avatar.png
Obrazy: edziennik.png
Obrazy: plan lekcji.png
Obrazy: facebook.png Obrazy:  film.png
Obrazy: szkola_promujaca.jpg
Obrazy:  admin buton.png
Drzwi Otwarte 2021
Jesteśmy wśród najlepszych
Jesteśmy wśród najlepszych

Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w ogólnopolskim programie Junkers Szkoli. Obecnie nazwa została zmieniona na BOSCH TERMOTECHNIKA SZKOLI. Mamy już wyniki OGÓLNOPOLSKIE szkół i wyniki z okręgu warszawskiego naszych uczniów. Na 15 najlepszych naszych jest 13 uczniów!!! Jesteśmy w kraju na PIĄTYM MIEJSCU !!! Nagrody niedługo przyjadą do szkół i rozdamy je uczniom w dzień zakończenia roku szkolnego, tak jak w zeszłym roku.


Warto to przemyśleć

 

Największe znaczenie ma to, co sami myślimy na swój temat 

                                                                                                              Carl Jung

 

Miłego dnia  Laughing

Myślcie o sobie dobrze... bo czemu macie myśleć źle? LaughingCoolKiss

 

 

Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej 


Pompy ciepła

W konkursie ,,Bosch Termotechnika Szkoli" Dawid Jóźwik zajął najwyższe miejsce w trzecim teście z zakresu pomp ciepła.  Otrzymał wspaniałą nagrodę rzeczową laser krzyżowy marki Bosch. GRATULUJEMY


Teraz czekamy na wyniki  ogólnopolskie z trzech testów, z którymi młodzież zmierzała się   w ciągu roku szkolnego.

Obrazy newsów: 20210601_113330.jpg


Wyjście do ZOO
Wyjście do ZOO

Integrujemy się na nowo. W dniu 2 czerwca klasa 2TB/TW/TG odwiedziła Ogród Zoologiczny w PłockuUczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki, ale przede wszystkim spędzić czas wymieniając spostrzeżenia, rozmawiając, żartując.  Dobrze być razem!😍

Galeria


Dzień Dziecka
Dzień Dziecka

Dzień Dużego Dziecka w Budowlance i szkolne podchody🕵. Fajnie, że jesteście!🥰

Obejrzyj Galerię z tego wydarzenia.


ZSB
Wielkanoc 2021
Budowlanka znowu w czołówce krajowej!!!
Budowlanka znowu w czołówce krajowej!!!

Budowlanka znowu w czołówce krajowej!!! Zakasaliśmy inne szkoły z regionu Warszawa.
Aż 10 uczniów  z naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu online z pomp ciepła w ramach programu realizowanego w naszej szkole "Bosch Termotechnika".
Firma Bosch ufundowała nagrodę dla za 100% wynik II  testu- detektor marki Bosch.  My jako Szkoła postanowiliśmy również nagrodzić pozostałych uczniów,  którzy mieli 100% wynik. Z pewnością przyda się uczniom cyfrowy miernik do pomiaru prądu. Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy!!!Podziękowania
Podziękowania

Obrazy: podziekowania.jpg

XXI wiek - świat danych przestrzennych. W życiu codziennym korzystamy z przeróżnych udogodnień technologicznych. Porzuciliśmy kompasy, mapy, kalendarze… . Oczekujemy otwartego, szybkiego i nieskrępowanego dostępu do informacji, która stała się jedną z cenniejszych wartości w życiu gospodarczym. Dzięki uprzejmości Pana Profesora Waldemara Izdebskiego, Głównego Geodety Kraju,  uczniowie technikum geodezyjnego, budownictwa oraz energetyki odnawialnej będą mogli poszerzać wiedzę i umiejętności dotyczące pozyskiwania, gromadzenia, przetwarzania i udostępniania danych przestrzennych. Przekazana naszej szkole, przez Pana Profesora, publikacja „Praktyczne aspekty infrastruktury danych przestrzennych w Polsce” autorstwa W. Izdebski, A. Seremet będzie, dla młodzieży, źródłem fachowej wiedzy w tym obszarze.

                Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz możliwość korzystania z Państwa wiedzy i doświadczenia

Obrazy newsów: 20210308_140704.jpg

Obrazy newsów: 20210308_110319.jpg

Obrazy newsów: 20210308_110638.jpg

Obrazy newsów: 20210308_110852.jpg


Światowy Dzień Walki z Rakiem

Światowy Dzień Walki z Rakiem lub Światowy Dzień Raka – święto obchodzone 4 lutego, ustanowione na Światowym Szczycie Walki z Rakiem zorganizowanym pod egidą prezydenta Francji i dyrektora generalnego UNESCO w lutym 2000 roku w Paryżu. Na spotkaniu przyjęto Kartę Paryską, w myśl której rządy krajów świata, które ją podpisały, zobowiązały się do stworzenia programów zapobiegających i metod leczenia chorób nowotworowych.

Od 2005 roku Dzień Walki z Rakiem jest organizowany pod egidą Międzynarodowej Unii do Walki z Rakiem (International Union Against Cancer - UICC) - organizacji pozarządowej z siedzibą w Genewie.

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem możemy wyrazić symbolicznie swoją solidarność z pacjentami onkologicznymi, ale również zadbać o swoje zdrowie i zwiększyć świadomość dotyczącą objawów, diagnostyki i leczenia onkologicznego.

Obrazy newsów: wiatowy-dzie-walki-z-rakiem.jpg